برگشت به سایت

 
 

راهنما و سوالات متداول

 
     
 

1) در سايت ثبت نام كنيد

2)پس از ثبت نام با یوزر و پسورد خود میتوانید وارد شوید. (همچنین ايميل فعال سازي نیز براي شما ارسال مي شود و میتوانید به ايميل خود مراجعه كنيد و لينك فعال سازي را تاييد كنيد.)
3) وارد سايت شويد پنل خود را مشاهده خواهيد كرد
4)از قسمت افزودن سايت ٍ سايت خود را اضافه كنيد وضعيت سايت شما در حالت انتظار waiting قرار ميگيرد و بايد از طريق ما صحت رعايت قوانين سایت شما بررسي شود . بعد از تاييد سايت شما enable ميشود .

(توجه: کاربران رایگان و معمولی تا 5 ادرس صفحه و کاربران ویژه pro account تا 20 ادرس صفحه ثبت نمایند)
5)خوب حالا كافي است "شروع بازديد اتوماتيك " را از منو بفشاريد . با اين كار شما از سايتهاي ديگران بازديد ميكنيد و امتياز كسب كرده و به اندازه امتيازتان از سايت شما بازديد مي شود . توجه كنيد كه به شما اجازه بازديد از سايت خود داده نشده است .

6) با 1000 بازدید اولیه میتوانید 200 جایزه نیز دریافت کنید.
7) توجه کنید که از همان لحظه شروع بازدید اتومانیک توسط شما، بازدید اتوماتیک از سایت شما آغاز خواهد شد. هر چه بازدید اتوماتیک بیشتری انجام دهید امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد و بر اساس آن امتیازات از سایت شما بازدید صورت خواهد پذیرفت.

 

توجه:

 - اگر بازدیدخودکار ( 4 پنجره - 12 پنجره - 18 پنجره ) نکنید و صرفا سایت خود را ثبت کنید هیچ بازدیدی از سایت شما صورت نمیگیرد.

 - اگر اینترنت Dialup دارید به شما بازدید توسط 4 پنجره پیشنهاد میشود و اگر اینترنت پرسرعت دارید بازدید 12 یا 18 پنجره را انتخاب کنید.

 - حتما صفحات سبک تر خود را در سیستم قرار دهید تا بازدید بهتر و بیشتری از آنها صورت گیرد.

 -  فرق بین استفاده از صفحات 4 پنجره با 12 و 18 پنجره در این است که وقتی مثلا شما از 12 پنجره استفاده میکنید عملا بازدید بیشتری از سایت های دیگران میکنید (3 برابر چهار پنجره) و به همین میزان هم دیگران بازدید بیشتری از شما میکنند و سایت شما بیشتر در لیست 12 و 18 پنجره قرار میگیرد.

( 12 سه برابر 4 پنجره - 18 چهارو نیم برابر 4 پنجره) ولی امتیازات گیری هر سه حالت یکسان است.

کسانی که از 4 پنجره استفاده میکنند عملا روند طبیعی را سیر خواهند کرد ولی استفاده از 12 و 18 پنجره برای شما روند صعودی دارد.
 

سوالات متداول:
1) سايت چگونه كار مي كند؟
شما پس از ورود به سایت و زدن دگمه بازدید اتوماتیک امتیاز کسب کرده و به همان اندازه و بطور همزمان از سایت شما بازدید می شود . البته باید سایت شما فعال شود تا از سایت شما بازدید شود. اما در صورتی که سایت شما تایید نشده و در انتظار تایید است امتیاز شما ثبت شده و بلافاصله بعد از تایید سایت شما بازدیدها شروع می شود. تایید سایت نیز توسط ما صورت میگیرد که این ممکن است بین 1 الی 6 ساعت بطول بیانجامد.

2) آیا باید پنجره بازدید خودکار باز بماند؟
بله، چون در غیرا اینصورت شما نمیتوانید بازدیدی انجام دهید.

3)آیا بازدیدها ربات است یا واقعی است؟
100% واقعی است لطفا به ترافیک و رتبه الکسای خود طی روزهای آینده نگاه کنید.
بازدیدها به صورت انفجاری و فسفاژن است و در محدوده ی زمانی اندک انجام میشود و ابزارهایی مانند وبگذر و ... بطور دقیق نشان نخواهند داد . معیار برای ما الکسا و گوگل است نه چیز دیگر.


توجه بفرمایید که سایت هایی موفق هستند که معتبر باشند و رتبه خوبی در الکسا و گوگل داشته باشند. در این صورت در جستجوها در اوایل قرار میگیرند. به عبارتی سایت هایی که بیشتر دیده میشوند رتبه های بهتری هم دارند.

توجه: برخی کاربران سوال میکنن چرا بازدیدی که تو پنلم تو رنک وب نشون میده انجام شده آمارش با سایتم فرق میکنه ؟

در جواب دوستان باید بگیم که این مساله به عوامل مختلفی بستگی داره : مثل میزان تایم لود شدن سایت شما یا آمارگیر سایتتون یا ... . برای این منظور بهتره شما یک صفحه html ساده با یک counter ساده نصب بکنید و تو سیستم ما قرار بدید تا میزان دقیق تری رو از نمایش بازدیدتون داشته باشید. دیر لود شدن سایت یا آمارگیر میتونه میزان خوبی برای سنجش بازدید نباشه . همچنین ما آمارگیر وبگذر رو علی رغم اختلاف بازدید در ثانیه ای که باهاش داریم توصیه میکنیم یا میتونید یک شمارشگر ساده counter رو در یک صفحه ساده امتحان بکنید . این امارگیر هماهنگی بهتری برای بازدیدهای ثانیه ای با سیستم ما داره . برای رتبه الکسا فرقی نداره کدوم صفحه شما تو سیستم ما اضافه شده باشه.

(سایت هایی مثل وبگذر و ... در هر 10 ثانیه یک بازدید را نشان میدهند در صورتیکه ممکن است در سیستم ما در 10 ثانیه حدود 300 بازدید از سایت شما انجام شود، پس ملاک ما همان شمارشگر مورد نظر پنل شما در سایت ماست مگر اینکه شما از یک counter ساده در سایت خود استفاده نمایید )

4)چرا من وقتی بازدید اتوماتیک میکنم و امتیاز کسب میکنم امتیازم ثبت نمی شود؟
هم زمان با بازدید اتوماتیک از سایت شما نیز بازدید صورت میگیرد و امتیاز شما کم می شود. در صورتی که می خواهید امتیاز شما جمع شود سایت خود را در حالت Onhold قرار دهید

5)آیا بازدیدکنندگان قصد خرید یا عضویت در سایت من را دارند؟
توجه کنید که این یک سیستم تعاملی برای افزایش ترافیک سایت شماست و بازدیدکتتدگان ما اغلب وبمسترند و صاحب سایت های مختلف و به منظور خرید و عضویت به سایت شما نخواهند آمد مگر اینکه واقعا جلب شوند.هدف بازدید 20 ثانیه ای از سایت شما جهت بهبود رتبه در الکسا است

6) آيا سايت شما امكان اسپم كردن دارد؟
به هيچ وجه ، سايت ما بازديد كننده واقعي را به سايت شما معرفي كرده و آنها از سايت شما بازديد ميكنند و آنها ايراني هستند. اگر سايت ما قادر به اسپم كردن بود پس با وارد كردن سايتهاي بزرگ همه آنها را اسپم ميكرديم . اصولا اين فكر مبناي علمي و درستي ندارد . توجه کنید که بازدید از سایت شما عملا انجام میشود و اینکار توسط افرادی دیگر که در حال بازدید اتوماتیک هستند صورت میگیرد. به نظر شما آیا وقتی شما در حال بازدید اتوماتیک هستید دارید دیگران را اسپم میکنید؟

7)چرا گاهي اوقات از سايت من بازديد كمتر صورت ميگيرد؟
دقت كنيد كه احتمال دارد سايتهاي سنگين در 20 ثانيه كامل باز نشوند و فرصت به ابزارهاي آمار گير ندهند. ما بارها تاكيد كرديم و خواهش كرديم سبكترين صفحه را اضافه كنيد . صفحه اي كه هيچ عكسي نداشته باشد. باور كنيد كه به نفع خودتان است. همچنين نمايش عكس را بايد دوستاني كه سرعت پايين دارند غير فعال كنند . مشكل از كم بودن سرعت اينترنت كاربران است. همچنین ابزارهای آمارگیر موجود در ایران به هیچ وجه قادر به محاسبه آمار دقیق 24 ساعته سایت با تکتک جزییات نیستند
 

 
     
     
 

www.rankweb.ir